LanitPlast v prodeji včetně zajištění montáže 

  • Polykarbonát
  • Sklolaminát
  • Plexisklo
  • Plastové okapy
  • Skleníky
  • Zahradní domky
  • Vchodové stříšky

 

 

Střešní taška Tondach

Cenová kalkulace zdarma


Tondach

 

Společnost Tondach je v České republice činná od roku 1992. V té době vstoupila do tehdejších výrobních závodů Hranice s.r.o. a Šlapanice a.s. rakouská společnost Ziegelwerke Gleinstätten a zahájila tak své působení na českém stavebním trhu.

Dnes je Tondach Česká republika největším výrobcem střešní krytiny v České republice. Výrobní kapacita přesahuje 80 mil. ks pálených střešních tašek za rok. V současné době zásobuje Tondach ČR svými výrobky kromě České republiky také exportní trhy v Rusku, Polsku, na Ukrajině a Slovensku, částečně také v Německu a Rakousku. Nabídka Tondach je uceleným systémem. Nabízený sortiment totiž nesestává jenom z keramických střešních tašek a doplňků v mnoha modelech, barvách a povrchových úpravách, ale také z uceleného systému nekeramického příslušenství Tondach Tuning. Tondach je tak beze zbytku schopen uspokojit i nejnáročnější požadavky investorů.

Součástí naší nabídky nejsou pouze pálené střešní tašky. Nabídka keramických střešních krytin a nekeramických doplňků je rozšířena o doplňkové služby, které umocňují výhodnost koupě střešní krytiny u tuzemského výrobce (doprava po celé ČR, rychlost dodávky, výpočet krytiny zdarma, výběrové řízení na pokrývačské práce zdarma, speciální slevové možnosti,…).

Naše společnost spolupracuje s odborníky z řad specializovaných prodejců střešních krytin a odborných pokrývačských firem. Jejich poradenství vám rádi zprostředkujeme prostřednictvím našich obchodních zástupců nebo si je můžete vyhledat sami ve vašem nejbližším okolí.

Za 20 let působení naší společnosti na českém stavebním trhu vznikla celá řada úspěšných realizací, na které jsme právem hrdi. Svou krásou dominují svému okolí a působí radost svým majitelům.

 

tondach.cz