Kvalitní české EkobriketyOSB desky skladem

osb desky


zaluzie-rezac.cz

Prodej a montáž veškeré stínící techniky


LanitPlast v prodeji včetně zajištění montáže 

  • Polykarbonát
  • Sklolaminát
  • Plexisklo
  • Plastové okapy
  • Skleníky
  • Zahradní domky
  • Vchodové stříšky

 

 

Střešní taška Tondach

Cenová kalkulace zdarma


Výrobky firmy PROFI BAUSTOFFE


Zámková dlažba PREFA BRNO

  1. Úvod
  2. Rockwool
Rockwool

 

Společnost Rockwool je předním světovým výrobcem minerální vlny – materiálu, který zlepšuje kvalitu života miliónů lidí a pomáhá zmírňovat ekologické problémy, jako např. skleníkový efekt, smog a kyselé deště. Izolace Rockwool chrání budovu před prochladnutím a vytváří tak příjemné vnitřní prostředí. Při vysokých venkovních teplotách minerální vlna naopak pomáhá udržovat příjemně chladnou vnitřní teplotu.

Působíme po celém světě

Společnost Rockwool byla založena v roce 1909. V současnosti společnost zaměstnává přes 7 800 vysoce kvalifikovaných pracovníků. Společnost Rockwool provozuje 21 továren na třech kontinentech a disponuje celosvětovou sítí obchodních kanceláří, distributorů a obchodních partnerů. Díky tomu jsou její výrobky z minerální vlny dostupné ve všech částech světa. Ústředí společnosti a oddělení výzkumu a vývoje a ochrany životního prostředí se nacházejí v dánském městečku Hedehusene poblíž Kodaně.

Ekologické výhody

Izolace Rockwool je jeden z mála výrobků, které mohou ušetřit až stonásobně více energie použité k jejich výrobě. Tato izolace tak chrání omezené zdroje energie a minimalizací spotřeby paliv snižuje znečištění ovzduší a emise CO2.

Zachraňuje životy

Jednou z nejdůležitějších vlastností minerální vlny Rockwool je její schopnost odolávat teplotám přesahujícím 1 000 °C. Je-li správně použita, minerální vlna Rockwool funguje jako protipožární bariéra a může tak prodloužit dobu, během které lze evakuovat osoby z hořící budovy.

 

rockwool.cz