Kvalitní české EkobriketyOSB desky skladem

osb desky


zaluzie-rezac.cz

Prodej a montáž veškeré stínící techniky


LanitPlast v prodeji včetně zajištění montáže 

  • Polykarbonát
  • Sklolaminát
  • Plexisklo
  • Plastové okapy
  • Skleníky
  • Zahradní domky
  • Vchodové stříšky

 

 

Střešní taška Tondach

Cenová kalkulace zdarma


Výrobky firmy PROFI BAUSTOFFE


Zámková dlažba PREFA BRNO

  1. Úvod
  2. Profi am bau
Profi am bau

 

Společnost PROFI am BAU CM, spol. s r.o. je dceřinnou společností rakouské firmy Ernstbrunner Kalktechnik GmbH a na českém trhu působí již od roku 1993. Po tomto mnohaletém působení v oblasti prodeje omítkových a maltových směsí se stala jedním z nejvýznamnějších dodavatelů v oblasti omítkových a maltových směsí. Hlavní devizou Profi am Bau je kromě vysoké kvality dodávaných materiálů také spolehlivě fungující tým zkušených pracovníků, připravených plnit přání našich zákazníků.

Výrobky renomované značky PROFI-STAVEBNÍ HMOTY (PROFI-BAUSTOFFE) jsou vyráběny ve výrobním závodě v rakouském Ernstbrunnu. Již od svého založení v roce 1883 je výrobní závod zárukou kvality a spolehlivosti. Důraz je kladen na vývoj, výrobu a prodej vysoce jakostních stavebních systémů pro stěny, podlahy a fasády.

Společnost PROFI am BAU CM, spol. s r.o. má své sídlo, centrální sklad a linky na tónování probarvených omítek ve svém areálu v Brně na ulici Vídeňská 113c. Z tohoto strategického místa je řízen prodej do jednotlivých regionů České republiky i na Slovensko. Samotné dodávky materiálu do jednotlivých prodejních míst jsou zajišťovány kamionovou dopravou přímo z výrobního závodu. Volně ložený materiál je na stavby dodáván v zásobníkových silech doplňovaných dle požadavků zákazníků prostřednictvím autocisteren.

 

profiambau.cz