Kvalitní české EkobriketyOSB desky skladem

osb desky


zaluzie-rezac.cz

Prodej a montáž veškeré stínící techniky


LanitPlast v prodeji včetně zajištění montáže 

  • Polykarbonát
  • Sklolaminát
  • Plexisklo
  • Plastové okapy
  • Skleníky
  • Zahradní domky
  • Vchodové stříšky

 

 

Střešní taška Tondach

Cenová kalkulace zdarma


Výrobky firmy PROFI BAUSTOFFE


Zámková dlažba PREFA BRNO

  1. Úvod
  2. Mea
Mea

Firma MEA patří k nejvýznamnějším evropským výrobcům stavebních prvků, a to jak ocelových, tak plastových. Výroba je rozčleněna do 4 výrobních závodů : Aichach v Německu, St. Dié ve Francii, Zellhem v Holandsku a Plzeň v České republice. Kromě výrobních závodů provozuje firma obchodní zastoupení v 10 zemích Evropy, dále na středním Východě i v zámoří. Firma zaměstnává v současné době 1000 zaměstnanců.

MEA je rodinným podnikem a byla založena v r. 1886 ve městě Aichach v Německu. Původní zámečnická výroba byla rozšířena o zpracování plastických hmot. Firma je organizována jako holding se sídlem v Aichachu v Německu, skládající se ze strategických obchodních jednotek. Celkový roční obrat převyšuje 150 mil. EUR.

Dosáhli jsme vedoucího postavení ve výrobě stavebních prvků v Evropě s nabídkou sklepních světlíků, sklepních oken a větracích šachet. Sortiment byl dále rozšířen o výrobu vybavení pojízdných vrat. Firma dále rozvíjí výrobu a velmi úspěšně upevňuje svoji pozici na trhu také v oblasti výroby mřížových roštů, odvodňovacích systémů a upevňovací techniky

V roce 1994 vstoupila firma také na český trh založením společnosti MEA MEISINGER, s.r.o. v Plzni, kde byl vybudován výrobní závod včetně obchodního zastoupení. Zde pracuje v současné době 250 zaměstnanců. Do výstavby bylo investováno více než 120 mil. Kč. Tento závod provozuje žárové zinkování, výrobu lisovaných mřížových roštů, prvků pro vybavení pojízdných vrat, sklepních oken MEALUXIT a plastových odvodňovacích žlabů.

Kvalita výrobků firmy MEA je na vysoké úrovni, o čemž svědčí i certifikát ISO 9001.

Technické poradenství bezplatně zajišťují vlastní techničtí poradci firmy MEA.

Na českém trhu se rozvíjí velmi úspěšně prodej širokého sortimentu z vlastní výroby firmy, a to sklepních světlíků (anglických dvorků), systémů pro povrchové odvodnění, odvodněných rohožek, sklepních oken, lisovaných mřížových roštů, transportní techniky i upevňovací techniky.

 

mea.cz