ekobrikety kelčany

Kvalitní české Ekobrikety


OSB desky skladem

osb desky


zaluzie-rezac.cz

Prodej a montáž veškeré stínící techniky


LanitPlast v prodeji včetně zajištění montáže 

  • Polykarbonát
  • Sklolaminát
  • Plexisklo
  • Plastové okapy
  • Skleníky
  • Zahradní domky
  • Vchodové stříšky

 

 

Střešní taška Tondach

Cenová kalkulace zdarma


Výrobky firmy PROFI BAUSTOFFE


Parapety z hliníku a PVC

mediterran střešní krytiny

Koupelny

Velux střešní okna

Prodej Krbových kamen a krbových vložek

krbová kamna

  1. Úvod
  2. KVK
KVK

 

Společnost Krkonošské vápenky Kunčice, a.s. (KVK) působí na středoevropských trzích v oblasti výroby a prodeje stavebních hmot. Pro své obchodní partnery a finanční instituce se snažíme být seriózní společností, která staví na tradicích a rozvíjí se s dlouhodobou perspektivou. Tato perspektiva je zajištěna neustálým rozšiřováním výrobního sortimentu, ke kterému dochází jak vlastním vývojem, tak i akvizicemi. Postupně se tak společnost KVK od roku 1999 rozšířila o maltárny v Košťanech a Dětmarovicích. Převodem obchodního podílu získala KVK společnost PARABIT Technologies, s.r.o. Souběžně s těmito změnami byly v Polsku a na Slovensku založeny dceřinné společnosti KVK Slovakia, s.r.o. a KVK Adhesives Sp. z o.o. V roce 2004 rozšířila naše společnost i původní sortiment speciální stavební chemie.

 

Společnost KVK nabízí rozsáhlé produktové portfolio, které je zaměřeno na potřeby trhu a přání zákazníků. Výrobní sortiment zahrnuje maltoviny, omítkoviny, stavební lepidla, spárovací hmoty, sanační a zateplovací systémy, speciální stavební chemii, anhydritové podlahy, mleté vápence a dolomity.

 

kvk.cz

 

Dodržujeme vysoké standardy kvality a jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Všechny naše výrobky jsou testovány a certifikovány Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha.