ekobrikety kelčany

Kvalitní české Ekobrikety


OSB desky skladem

osb desky


zaluzie-rezac.cz

Prodej a montáž veškeré stínící techniky


LanitPlast v prodeji včetně zajištění montáže 

  • Polykarbonát
  • Sklolaminát
  • Plexisklo
  • Plastové okapy
  • Skleníky
  • Zahradní domky
  • Vchodové stříšky

 

 

Střešní taška Tondach

Cenová kalkulace zdarma


Výrobky firmy PROFI BAUSTOFFE


Parapety z hliníku a PVC

mediterran střešní krytiny

Koupelny

Velux střešní okna

Prodej Krbových kamen a krbových vložek

krbová kamna

  1. Úvod
  2. Jub
Jub

Skupina JUB je mezinárodně působící firma s více než 135-letou tradicí v oblasti výroby barev a omítek, která dnes zahrnuje deset dceřiných firem a obchoduje na více než 20 trzích.


Skupina JUB má více než 480 zaměstnanců, přibližně polovinu ve Slovinsku a polovinu v zahraničních dceřinných firmách. Máme 2 výrobní provozy, ve Slovinsku a Srbsku. Na zahraničních trzích prodáváme 75 % výroby, vždy pod vlastní obchodní značkou. Naše nejznámější a nejrozšířenější obchodní značka je JUPOL, přítomná na početných trzích již 40 let.

Náš kompletní výrobní program je předurčen ke změnám: ze šedé vytvoříme bílou, z bílé barevnou, ze zatuchlého svěží, ze starého nové. Z dobrého lepší. Výsledkem naší snahy je velkolepý vzhled mnoha významných historických budov, četných moderních bytových souborů, atraktivních turistických komplexů a hlavně nekonečného počtu překrásných rodinných domů široko daleko po Evropě.

JUB udržuje a rozvíjí tradici vysoké kvality výrobků, proto neustále modernizujeme vývojovou a výrobní technologii. Nejvyšší kvalitu zajišťujeme také s pomocí certifikace kvality (ISO 9001). Uvědomujeme si důležitost a citlivost ochrany životního prostředí (ISO 14001) i zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (OHSAS 18001).

Součástí naší více než 135 leté historie však není jen výroba, ale také prodej výrobků pro povrchové úpravy. Zvláštní pozornost věnujeme našim obchodním partnerům. Vše podřizujeme jejich neustálému informování a vzdělávání. Abychom umožnili prodejcům okamžitě reagovat na přání zákazníků, vyvinuli jsme univerzální systém tónování barev a omítek JUMIX. Našim partnerům poskytujeme maximální podporu s pomocí široké nabídky komunikačních pomůcek.

 

jub.cz