Magicrete - ohebný kámen

Hlavní přednosti ohebných kamenných obkladů Tenké obkladové desky z přírodní břidlice Ohebný materiál - kamenné tapety Krásný vzhled přírodního kamene Nižší zátěž na obkládaný povrch umožňuje širší využití Tvarová stálost a dlouhá životnost Nižší náklady na přepravu Jednoduchá a rychlá montáž Mrazuvzdorné exteriérové obklady Představujeme vám vysoce technologickou novinku nové generace – přírodní obkladovou břidlici FLEXI – SLATE.

Jedná se o obkladové desky z přírodního kamene s tloušťkou pouhých 2,5 mm, takže dlaždice o rozměru 121x61 cm váží jenom 1 kg. Pohledově je ale od masivního kamenného obložení k nerozeznání. Obkladové desky FLEXI – SLATE jsou ohebné (jedná se o tzv. Kamennou tapetu), takže formu obkladů můžete přizpůsobit povrchu. A to vše bez rizika poškození lícové strany! To umožní použiti výrobku ve zcela nových oblastech - vnitřní a vnější obložení stěn a stropu, dekorace nábytku, dveří a dalších interiérových prvků.

Obklad FLEXI-SLATE je mrazuvzdorný, takže jej můžete použít také jako fasádní obložení či jiný typ dekoraci v exteriéru. Vzhledem k nízké hmotnosti materiálu se vám sníží náklady na přepravu zboží a i manipulace s obklady bude velice snadná. Nízká hmotnost přispívá také ke snížení nákladů montáže obkladů - instalace nevyžaduje použití speciálních montážních systémů a přípravu montážní plochy. Obkladová břidlice vám přinese nové možnosti fasádního i interiérového obložení!

 

Tloušťka: do 2,5 mm                Váha 1 m2: 1,5 kg

Balení: formát 120 x 60 cm - 0,72 m2 / formát 60x30 cm - 1,08 m2

Skladba: panely beze spár / možnost montáže se spárou     Použití: exteriér a interiér

Rozměry: k dispozici jsou následující formáty výrobku

 


 

Přehled možností využití materiálu:

- Fasádní obložení rodinných a bytových domů, administrativních objektů

- Stěnové krytiny v interiérech bytů a domů 

- Koupelnové obložení a design kuchyní 

- Ozdoba architektonických prvků

- Dekorace nábytku a předmětů v interiéru (dveře a stoly)

- Stropní obložení 

- Obložení krbů

Řadit podle 
Výrobce