Prodej Magicrete Moravský Krumlov

Firma MAGICRETE s.r.o. je předním českým výrobcem produktů z betonových směsí určených pro dekorování vodorovných i svislých ploch.
MAGICRETE vyvíjí vlastní technologie výroby i rozšiřuje stávající, aby mohla nabídnout zákazníkům výrobky s desítkami let dlouhou životností i dokonalým vzhledem imitujícím přírodní produkty ve sféře obkladů, dlažeb a plotových systémů.
MAGICRETE působí na evropském trhu již od roku 2000 a za tuto dobu si vybudovala pověst kvalitního výrobce špičkových materiálů a silného a spolehlivého obchodního partnera s obchodním zastoupením po celé České republice.
MAGICRETE spolupracuje s množstvím stavebních a obchodních firem a výrazná část roční produkce je vyvážena do zemí EU i mimo ně.
Použití vlastního výrobního postupu a chemických složek umožňuje vytvářet dokonalé imitace přírodního kamene, dřeva, ručně vyráběných cihel a dalších materiálů, které odpovídají vysokým estetickým požadavkům současné doby i funkčním nárokům, zejména pak v otázce životnosti, která přesahuje 30 let.
Předlohy pro veškeré modely produktů MAGICRETE byly pečlivě zpracovány z přírodního kamene dostupného v různých regionech ČR. Opracované otisky byly použity pro výrobu pružných forem, které jsou využívány k produkci umělého kamene s imitací i těch nejmenších detailů.
MAGICRETE se snaží nabízet zákazníkům širokou cenovou škálu, která zaručuje, že si každý vybere produkt podle svých finančních možností.

 

 

Lite - Panel


Jedná se o extrémně lehký materiál, který je tvořený kombinací pěnového polyuretanu a extrémně pevného kompozitního betonu s povrchovou úpravou. Má široké možnosti využití, včetně jeho aplikace na pasivní dřevostavby a montované nízkoenergetické domy. Na rozdíl od samotné tvrzené PUR pěny ale není potřeba žádné složité aplikační zařízení ani pracovníci speciálně vyškolení pro jeho použití.

Řadit podle 
Výrobce  

běžná cena 835,00 Kč

naše cena 794,00 Kč